Hakkımızda

17 Yıllık
Tecrübe, Bilgi
Kalite Anlayışı

17 Yıllık Tecrübe

Tekcanlar Yapı Sektöründe 17 yılı aşkın deneyim ve birikim ile Aksaray'da faaliyet gösteren Tekcanlar Yapı , çelik yapı sektöründe gerek montaj kabiliyeti gerekse üretim kapasitesi ile liderlik yolunda ilerleyen üretici bir kuruluştur. Türkiye ve dünyada yüksek teknolojili ürünlerde yapan firmamız kalite standartlarına (TSE-DIN-AISEC ) uygun prefabrik yapılar, çelik konstrüksiyon (çelik villa, çelik ev), çelik yapılar ve yaşam konteynerlerı üretmektedir. Depreme dayanıklı, ısı ve ses izolasyonu yüksek, hava ve iklim koşullarına uygun olarak Aksaray fabrikamızda ileri teknolojili makinalarımızda kalite standartlarına uygun üretim gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz ürün ve yapıya göre üretim süresi değişmekle birlikte, ihtiyacınız olan tüm çelik villa, prefabrik ev, konteyner ve diğer çelik yapılar için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ Mimari ve teknolojiden üst düzeyde yararlanarak, günümüzün en son trendleri ile donatılmıs, temeli insana ve dogaya saygı olan bir yasam tarzı olusturmak. Ülkemizde gösterdigimiz basarılara, yurt dısı projelerimizle yenilerini ekleyip küresel bir marka haline gelerek sadece lider degil, öncü olmak.
MİSYONUMUZ Kalite ve bilgi birikimimizle tüm müsterilerimizin beklentilerini kosulsuz karsılamak ve onların memnuniyetini her seyin üstünde tutarak, “Güven, Kalite, Hizmet” degerlerimizin, tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını saglamak. Temel Değerlerimiz Tekcanlar Yapı olarak biz; faaliyet gösterdigimiz tüm alanlarda, yaptıgımız isi en iyi sekilde, uluslararası standartlara ve Türkiye’de belirtilen mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmakla yükümlüyüz. Çalısmalarımıza bu temel yaklasımla baslıyor ve bu anlayıstan taviz vermeden projelerimizi tamamlıyoruz. Güven, Kalite, Hizmet; deneyimimizin en dogal sonucu olarak yapısal hayatımızı sürdürmeye ilk günkü heyecanla devam etmekteyiz….

Şirket İstatistikleri

1+
Tamamlanan Proje
1%
Müşteri Memnuniyeti
1+
Yıllık Tecrübe
1k+
Tebrik Alımı